1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ilija Milcinoski
Последна активност:
23 ноември 2019
Зачленет:
14 Декември 2014
Мислења:
37
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
25 Јули 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Ilija Milcinoski

Intern, Машко, 24

Ilija Milcinoski последен пат беше виден (како):
23 ноември 2019