1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pipelin
Зачленет:
8 Мај 2010
Мислења:
1,263
Допаѓања:
862
Поени од трофеи:
465
Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели