1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
kirev
Последна активност:
8 Јули 2020 во 15:11
Зачленет:
31 Мај 2010
Мислења:
5,298
Допаѓања:
3,676
Поени од трофеи:
2,327
Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
ICT ветеран

Сподели

kirev

Unstoppable , Машко, од Скопје

kirev последен пат беше виден (како):
8 Јули 2020 во 15:11
  1. Haris96
   Haris96
   Zdravo imam edno prasanje. Me interesira dali ke bide mojata maticna "GA-H55M s2v rev1.4" full kompatibilna so "Xeon X3470 Processor 8M Cache 2.93 GHz SLBJH LGA1156 CPU"?
  2. BlueBaron
   BlueBaron
   Што така многу Анти Сетек? :P
   1. На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
  3. NENO19
   NENO19
   Сега ти го видов едитот, фала многу. Би сакал да те прашам доколку имаш искуство:

   Delivery by DHL 29.4 EUR, ок, но да платам преку... Advance Payment (Bank Transfer) или SOFORT Banking ? Мојата банка ќе наплати додатно за ова ? Јас би пејпал но 11 евра плус, wtf.
  4. Avid
   Avid
   лајкот ваљда кажува дека го имаш и ти истиот проблем со аплоудирање видеa на loop.mk?
   1. На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
   2. kirev
    kirev
    Да бе друже, и се откажав. Само ми успева до 30 секунди видео преку Андроид апликацијата.
    14 Мај 2015
   3. Avid
    Avid
    ја ги контактирав по меил ово оно и меѓувреме се среди
    а можно е и они да средија пошо им кажав со кој меил сум се регистрирал
    14 Мај 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  ICT ветеран