1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
eX3v1l
Последна активност:
24 Септември 2018 at 12:32
Зачленет:
2 Мај 2011
Мислења:
939
Допаѓања:
483
Поени од трофеи:
255

Следачи 1

Сподели

eX3v1l

Gaining Experience

eX3v1l последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам i7-3770K со матична, 16 RAM и Hyper 212 Evo, 24 Септември 2018 at 12:32