1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Глупав
Последна активност:
12 Декември 2019 во 15:24
Зачленет:
20 Април 2008
Мислења:
368
Допаѓања:
172
Поени од трофеи:
275

Ги следи 4

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Глупав

Gaining Experience, Машко

Креативен сум како одговор после цел викенд... 14 ноември 2017

Глупав последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Препорачајте IPTV, 12 Декември 2019 во 15:24