1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Deksa
Последна активност:
2 Јули 2020 во 23:24
Зачленет:
9 Февруари 2012
Мислења:
587
Допаѓања:
419
Поени од трофеи:
255

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Deksa

Gaining Experience, Машко

Deksa последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 2 Јули 2020 во 23:24