1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
wolverine
Последна активност:
19 Март 2019 at 19:39
Зачленет:
27 Јуни 2012
Мислења:
783
Допаѓања:
624
Поени од трофеи:
265

Ги следи 1

Следачи 3

Сподели

wolverine

On your way to fame

wolverine последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Распродажба на графички картички, 19 Март 2019 at 19:39