1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
spiritBreaker
Зачленет:
27 oктомври 2015
Мислења:
2,903
Допаѓања:
3,340
Поени од трофеи:
1,682
Пол:
Машко
Роденден:
Март 6
Локација:
Зменоо
Занимање:
g4m3R

Сподели