1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
^^GoRiLLaZ^^
Последна активност:
18 Јануари 2019 at 19:12
Зачленет:
7 Април 2008
Мислења:
50
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
180

Ги следи 2

Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

^^GoRiLLaZ^^

Intern, Машко

^^GoRiLLaZ^^ последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Сериозни проблеми со Anhoch сервис, 18 Јануари 2019 at 19:12