1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ivicakmk
Последна активност:
1 Септември 2019
Зачленет:
20 Јуни 2008
Мислења:
49
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко

Сподели

Ivicakmk

Intern, Машко

Ivicakmk последен пат беше виден (како):
1 Септември 2019