1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goceiva
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 16:14
Зачленет:
25 oктомври 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко

Сподели

goceiva

Intern, Машко

goceiva последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 16:14