1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Dragan Milcev
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  559
 2. Sukhoi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  416
 3. zlaki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  388
 4. Dingo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  576
 5. Kodiak
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,201
 6. Daniel86
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  924
 7. uradi_sam
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,014
 8. psyside
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  15,762
 9. TylerMkD
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  6,363
 10. viksa86
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  6,611
 11. Bontino2
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,994
 12. LiquidWorm
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  9,014
 13. borcep
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,861
 14. hipo
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  12,168
 15. DaciSS
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,079
 16. smole
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,521
 17. dimitars
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  28,542
 18. DaciSS
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,616
 19. goranzoran
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,241
 20. pipelin
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,918
 21. maci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,310
 22. argus
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,739
 23. DaVoRkNe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,292
 24. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,189
 25. psyside
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,791

Опции за прикажување на темите

Вчитување...