1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IT.mk известувања

Сите вести, известувања и најави за и околу IT.mk и соодветните сервиси.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,187
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  10,636
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,945
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,037
 1. D
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  3,302
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  501
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  865
 4. D
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  8,179
 5. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  673
 6. D
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,310
 7. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  569
 8. Fatal1ty_
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,000
 9. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  834
 10. Fatal1ty_
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,671
 11. D
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  9,389
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  11,094
 13. Fatal1ty_
  Одговори:
  189
  Прегледи:
  20,075
 14. D
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,582
 15. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,302
 16. Fatal1ty_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,247
 17. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,056
 18. emsss
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,333
 19. D
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,024
 20. D
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,823
 21. D
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,731
 22. Fatal1ty_
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,152
 23. D
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,882
 24. Fatal1ty_
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,819
 25. psyside
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,662

Опции за прикажување на темите

Вчитување...