1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИТ Вести од Македонија

Дискутирајте за сите ИТ новости и случувања во Македонија

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. bons
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,621
 2. BorisSapphire
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,272
 3. gokica
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  819
 4. DrMTR
  Одговори:
  187
  Прегледи:
  16,902
 5. TylerMkD
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,099
 6. Фиљан Фиљановски
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  517
 7. Banjifiko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  395
 8. xenon
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  19,197
 9. steelseries
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,233
 10. maci
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,653
 11. NecrotoX
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,689
 12. D
  Одговори:
  103
  Прегледи:
  7,711
 13. IT.mk postBot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,897
 14. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,519
 15. Agora
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,996
 16. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  580
 17. D
  Одговори:
  168
  Прегледи:
  16,772
 18. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,849
 19. D
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,517
 20. M.Pix
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  5,161
 21. xenon
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  5,783
 22. M.Pix
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,886
 23. IT.mk postBot
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,488
 24. D
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,890
 25. AMD_fan
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  12,452

Опции за прикажување на темите

Вчитување...