1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mihovkris
Последна активност:
27 Јуни 2019 во 01:02
Зачленет:
1 Јуни 2016
Мислења:
765
Допаѓања:
478
Поени од трофеи:
205
Роденден:
4 Мај 1994 (Возраст: 25)
Локација:
Неготино

Сподели

mihovkris

Gaining Experience, 25, од Неготино

mihovkris последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 27 Јуни 2019 во 01:02