1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mar tiN
Последна активност:
28 Мај 2020 во 22:21
Зачленет:
2 Јануари 2014
Мислења:
548
Допаѓања:
366
Поени од трофеи:
255
Пол:
Машко

Сподели

Mar tiN

Gaining Experience, Машко

Mar tiN последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...), 28 Мај 2020 во 22:21