1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pej4o
Последна активност:
19 ноември 2019 во 18:26
Зачленет:
12 ноември 2015
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
3 Април 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Pej4o

Intern, Машко, 25

Pej4o последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Xiaomi Mi WiFi Router ALL Firmware (Padavan/OpenWRT), 19 ноември 2019 во 18:26