1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pavlestyle
Последна активност:
23 oктомври 2019 во 12:43
Зачленет:
9 Април 2016
Мислења:
62
Допаѓања:
62
Поени од трофеи:
50

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
9 Април 2000 (Возраст: 19)

Сподели

pavlestyle

Gaining Experience, Машко, 19

pavlestyle последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Samsung Galaxy s9 проблем со батерија, 23 oктомври 2019 во 12:43