P
Реакции
90

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

  • здраво, ти пишувам во врска со графичката што ја бараш, имам 2, ednata e gt210, taa bi ti ja dal za 1000, drugata e gt1030, taa e nova, kupena pred 3 nedeli 5000 i nesto sitno, taa bi ja dal za 3000
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно