1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Exhumed
Последна активност:
18 oктомври 2019
Зачленет:
23 Август 2016
Мислења:
13
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Локација:
Ohrid

Сподели

Exhumed

Intern, Машко, од Ohrid

Exhumed последен пат беше виден (како):
18 oктомври 2019