1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kloki
Последна активност:
23 Мај 2020
Зачленет:
24 Јули 2015
Мислења:
93
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
20
Роденден:
8 Август 1965 (Возраст: 54)

Сподели

kloki

Intern, 54

kloki последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020