1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bxxxn
Последна активност:
17 oктомври 2018 at 21:37
Зачленет:
11 Март 2011
Мислења:
793
Допаѓања:
911
Поени од трофеи:
255

Ги следи 1

Следачи 2

Сподели

bxxxn

On your way to fame

bxxxn последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам монитор LG 29" Ultrawide LED IPS 21:9, 17 oктомври 2018 at 21:37