1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Buzuki
Последна активност:
14 Февруари 2020
Зачленет:
16 Јули 2013
Мислења:
127
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
21 Јануари 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Buzuki

Intern, Машко, 24

Buzuki последен пат беше виден (како):
14 Февруари 2020