1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  40,528
 1. Necromancer
  Одговори:
  730
  Прегледи:
  46,299
 2. vlatkorun
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  56,896
 3. PC_GAMER
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  284
 4. kirev
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,844
 5. Жаревски
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  224
 6. Garfield'
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  644
 7. WeiWuWei
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  179
 8. Zaree
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  415
 9. toshex
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,840
 10. Garfield'
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  451
 11. xenon
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,173
 12. kloki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  281
 13. steelseries
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  245
 14. zdravkovskii
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,157
 15. ViktorGrebenaroski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,131
 16. kloki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  207
 17. stejcho
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  412
 18. himmmm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,460
 19. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  241
 20. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  419
 21. BadGirl007
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  791
 22. Garfield'
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,027
 23. MartinJack3d
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  297
 24. prichina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  275
 25. Boldozer
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,493

Опции за прикажување на темите

Вчитување...