1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AleksandarT
Последна активност:
15 ноември 2018 at 19:38
Зачленет:
24 Февруари 2011
Мислења:
94
Допаѓања:
110
Поени од трофеи:
130

Следачи 1

Сподели

AleksandarT

Gaining Experience

AleksandarT последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Xbox One, 15 ноември 2018 at 19:38