1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stavrov69
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 23:26
Зачленет:
26 ноември 2008
Мислења:
399
Допаѓања:
198
Поени од трофеи:
502

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

stavrov69

Gaining Experience, Машко

stavrov69 последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 23:26