1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
flashgordon007
Зачленет:
15 Септември 2012
Мислења:
662
Допаѓања:
658
Поени од трофеи:
255

Ги следи 4

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели