1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vladimir171
Последна активност:
9 Јули 2020 во 18:15
Зачленет:
15 ноември 2007
Мислења:
371
Допаѓања:
185
Поени од трофеи:
412
Пол:
Машко

Сподели

vladimir171

Gaining Experience, Машко

vladimir171 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема ASUS VX279H за 24" монитор, 9 Јули 2020 во 18:15