1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Oktar
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 15:59
Зачленет:
23 oктомври 2012
Мислења:
3,323
Допаѓања:
9,659
Поени од трофеи:
1,707
Пол:
Машко
Роденден:
23 Септември 1984 (Возраст: 35)
Локација:
Skopje

Сподели

Oktar

Guru, Машко, 35, од Skopje

Damn it, Smithers! This isn't rocket science, it's brain surgery... 17 Јуни 2014

Oktar последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 15:59