1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pilsator
Последна активност:
7 Јули 2020 во 18:16
Зачленет:
15 Мај 2012
Мислења:
432
Допаѓања:
116
Поени од трофеи:
175

Ги следи 3

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
Јуни 9

Сподели

Pilsator

Gaining Experience, Машко

Pilsator последен пат беше виден (како):
7 Јули 2020 во 18:16