1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kristijan_m75
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 18:44
Зачленет:
22 Март 2016
Мислења:
480
Допаѓања:
332
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко
Роденден:
29 Декември 1975 (Возраст: 43)

Сподели

kristijan_m75

Gaining Experience, Машко, 43

kristijan_m75 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Apple паметни телефони - генерална дискусија, 15 oктомври 2019 во 18:44