• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
HardCorec
Реакции
4,889
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Zdravo ako imas zelba vreme i sl.ke moze li nesto podoma da mi sredis?imam internet vrska na telekom ama tie montazeri od 1 kabel izvlekle 2 konektora 3zilen e kabelot namesto sekoj kabel posebno za linii.imaat ostaveno dovolno kabel za posebna linija samo ke treba konektori da se stavat so dobra klesta.za ova te preporaca daniel86
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно