• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Администратори

 1. D

  Администратор
  • Мислења
   3,292
  • Реакции
   2,000
  • Поени од трофеи
   1,827
 2. drown

  Master 37 Од Куманово
  • Мислења
   1,453
  • Реакции
   199
  • Поени од трофеи
   637
 3. emsss

  Sensei Модератор
  • Мислења
   2
  • Реакции
   7
  • Поени од трофеи
   25
 4. Fatal1ty_

  Großmeister
  • Мислења
   22,289
  • Реакции
   28,599
  • Поени од трофеи
   2,377
 5. gokica

  Модератор
  • Мислења
   8,750
  • Реакции
   11,226
  • Поени од трофеи
   2,342
 6. Josto

  Модератор 51
  • Мислења
   8
  • Реакции
   -1
  • Поени од трофеи
   0
 7. LiquidWorm

  Администратор
  • Мислења
   2,673
  • Реакции
   191
  • Поени од трофеи
   787
 8. M.Pix

  48 65 6c 69 6f 73 0a Од Прага
  • Мислења
   919
  • Реакции
   3,215
  • Поени од трофеи
   1,280
 9. S

  pwnz0r1lla
  • Мислења
   1,550
  • Реакции
   52
  • Поени од трофеи
   547
 10. SaleSk

  Arzt 44
  • Мислења
   4,620
  • Реакции
   5,201
  • Поени од трофеи
   1,852
 11. shifty

  Модератор
  • Мислења
   1,034
  • Реакции
   1,361
  • Поени од трофеи
   642
 12. skullmonkey

  Unstoppable Од Скопје
  • Мислења
   4,265
  • Реакции
   3,280
  • Поени од трофеи
   1,852
 13. Taurus

  Модератор 40
  • Мислења
   2,428
  • Реакции
   1,184
  • Поени од трофеи
   837
 14. theurednik

  Sensei Модератор
  • Мислења
   499
  • Реакции
   135
  • Поени од трофеи
   190
 15. tomi

  Guru Од Скопје
  • Мислења
   9,832
  • Реакции
   9,003
  • Поени од трофеи
   2,342
На врв Дно