1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
InSides
Последна активност:
6 Април 2020 во 12:08
Зачленет:
21 Февруари 2009
Мислења:
158
Допаѓања:
322
Поени од трофеи:
280

Сподели

InSides

Gaining Experience

InSides последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Гејминг конфигурација околу 40.000 (без монитор), 6 Април 2020 во 12:08