1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
theurednik
Последна активност:
14 ноември 2016
Зачленет:
23 Февруари 2009
Мислења:
499
Допаѓања:
133
Поени од трофеи:
190
Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

theurednik

Sensei Модератор, Машко

theurednik последен пат беше виден (како):
14 ноември 2016