1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
S
Последна активност:
26 Декември 2013
Зачленет:
8 Март 2007
Мислења:
1,550
Допаѓања:
52
Поени од трофеи:
367
Веб-страна:

Сподели

S

pwnz0r1lla

S последен пат беше виден (како):
26 Декември 2013