1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
skullmonkey
Последна активност:
7 Јуни 2020 во 00:18
Зачленет:
25 Април 2007
Мислења:
4,157
Допаѓања:
3,299
Поени од трофеи:
1,852
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
Актер

Сподели

skullmonkey

Unstoppable , Машко, од Скопје

skullmonkey последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува тема, 7 Јуни 2020 во 00:18