1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
decko-oh
Последна активност:
27 Март 2020
Зачленет:
8 Јануари 2008
Мислења:
18
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
312

Сподели

decko-oh

Intern

decko-oh последен пат беше виден (како):
27 Март 2020