1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
FiC DoGG
Последна активност:
14 Декември 2019 во 10:19
Зачленет:
17 Април 2007
Мислења:
830
Допаѓања:
775
Поени од трофеи:
512
Пол:
Машко
Веб-страна:
Занимање:
3D Artist

Сподели

FiC DoGG

On your way to fame, Машко

FiC DoGG последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 14 Декември 2019 во 10:19