1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LiquidWorm
Последна активност:
22 Август 2019
Зачленет:
26 Март 2007
Мислења:
2,667
Допаѓања:
183
Поени од трофеи:
787
Веб-страна:

Сподели

LiquidWorm

Администратор

jammin. 30 Мај 2018

LiquidWorm последен пат беше виден (како):
22 Август 2019