1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Андреј
Последна активност:
15 Септември 2019 во 12:00
Зачленет:
4 Септември 2012
Мислења:
40
Допаѓања:
67
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Варшава, Полска

Сподели

Андреј

V.I.P, Машко, од Варшава, Полска

Андреј последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Предлог за рутер, 15 Септември 2019 во 12:00