1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Fearless
Последна активност:
8 Јули 2020 во 14:14
Зачленет:
22 Јули 2009
Мислења:
753
Допаѓања:
188
Поени од трофеи:
462
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

Fearless

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Fearless последен пат беше виден (како):
8 Јули 2020 во 14:14