1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
steelseries
Последна активност:
19 Септември 2019 во 20:33
Зачленет:
20 Декември 2015
Мислења:
664
Допаѓања:
392
Поени од трофеи:
215

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

steelseries

Gaining Experience, Машко, од Skopje

steelseries последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Мртов пиксел на нов монитор, 19 Септември 2019 во 20:33