1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JasSum
Последна активност:
25 Јуни 2019 во 03:23
Зачленет:
8 Мај 2007
Мислења:
1,672
Допаѓања:
1,720
Поени од трофеи:
612
Пол:
Машко
Роденден:
Февруари 23

Сподели

JasSum

Practice makes perfect, Машко

JasSum последен пат беше виден (како):
Прегледува тема upWork (поранешно oDesk) (работа и повлекување пари), 25 Јуни 2019 во 03:23