1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Isak Keyten
Последна активност:
23 Септември 2018 at 18:34
Зачленет:
25 ноември 2014
Мислења:
1,131
Допаѓања:
1,279
Поени од трофеи:
295

Следачи 1

Локација:
Скопје

Сподели

Isak Keyten

Practice makes perfect, од Скопје

Isak Keyten последен пат беше виден (како):
23 Септември 2018 at 18:34