1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cogscape
Последна активност:
6 Јули 2020 во 19:19
Зачленет:
28 Јуни 2016
Мислења:
21
Допаѓања:
21
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1989 (Возраст: 31)

Сподели

cogscape

Intern, Машко, 31

cogscape последен пат беше виден (како):
6 Јули 2020 во 19:19