1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BlueBaron
Последна активност:
15 Декември 2019 во 16:50
Зачленет:
19 Јануари 2016
Мислења:
183
Допаѓања:
143
Поени од трофеи:
90

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
oктомври 3
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели

BlueBaron

Gaining Experience, Машко, од Скопје

BlueBaron последен пат беше виден (како):
15 Декември 2019 во 16:50