• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
igor_xxxx
Реакции
1,538
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • druze dali go sredi ti problemot so telefonot ?? jas denes cepkav sakajki da go vratam na fabrickata verzija 2.3 ama ne uspeav. Mu pravev wipe data factory reset ama pak si ostana 4.0.3. Problemot so slikite se sredi ne gi mesa sega kako prethodno ama telefonot se zakocuva se isklucuva sam.
  igor_xxxx
  igor_xxxx
  Сеуште не сум го средил, деновиве треба да му го дадам на еден пријател што се занимава со такви работи али никако да најдам време.
  Фала што се потруди за споредбата,јас направив нов скрин многу поблиску до твојот за пореална споредба.Погледни
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно