1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Goran27
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 11:32
Зачленет:
5 Јануари 2014
Мислења:
301
Допаѓања:
319
Поени од трофеи:
215

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

Goran27

Gaining Experience, Машко

Goran27 последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 11:32