1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Гостин

 2. Гостин

 3. sander

  Intern, 22
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 4. Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,118
  Допаѓања:
  600
  Поени од трофеи:
  305
 5. Гостин

 6. Гостин

 7. Гостин

 8. Гостин

 9. Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  556
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  265
 10. Гостин

 11. Гостин

 12. Гостин

 13. Гостин

 14. Гостин

 15. Гостин

 16. Гостин

 17. Гостин

 18. Torlakian

  Gaining Experience, Машко, 26, од Куманово
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  110
 19. Гостин

 20. Гостин