Генерална дискусија

Општа дискусија во врска со компјутерски софтвер за сите постоечки оперативни системи. (Рецензија, ревизија, критики, предлози, оцени, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  576
 2. drown
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  24,001
 3. HijackHacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,718
 4. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,922
 1. skullmonkey
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  556
 2. skullmonkey
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  357
 3. steelseries
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  103
 4. IntelAmd
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  781
 5. maci
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  407
 6. MacedonianBoy123
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  293
 7. JensenInterceptor
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  437
 8. vladence
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  346
 9. M.Pix
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  178
 10. smole
  Одговори:
  297
  Прегледи:
  19,508
 11. vladence
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,769
 12. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  230
 13. daceee90
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3,456
 14. StOrMK
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,467
 15. zlatko_
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,036
 16. Nightingale
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  2,343
 17. Miroslav Ilic
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  664
 18. steelseries
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  581
 19. Ivancho22
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  360
 20. SaleSk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  375
 21. JensenInterceptor
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  603
 22. riki_staff
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  420
 23. Миле Лазаревски
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  349
 24. Boldozer
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  1,872
 25. psyside
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  417

Опции за прикажување на темите

Вчитување...