1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа дискусија во врска со компјутерски софтвер за сите постоечки оперативни системи. (Рецензија, ревизија, критики, предлози, оцени, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. drown
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  26,232
 2. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  785
 3. HijackHacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,987
 4. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  3,059
 1. Rikimaru
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  220
 2. Neznalica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  204
 3. The_EvilLord
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  326
 4. StalkeR
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,548
 5. m1st3r.0
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  18,088
 6. BorisSapphire
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  706
 7. nAPL_MKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  877
 8. lunatik
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,110
 9. Јас сум желка
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  830
 10. perko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  178
 11. Alucard
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,154
 12. M.Pix
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  204
 13. kire_33
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  312
 14. Taurus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  175
 15. coNNectMKD
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  480
 16. dangthe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  270
 17. Kaurex
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  873
 18. bokiscout
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,905
 19. Thomass
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,242
 20. causevd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  245
 21. Avid
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  551
 22. Electronic
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  743
 23. moongose
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  2,769
 24. Alucard
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  3,535
 25. Mao
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,181

Опции за прикажување на темите

Вчитување...